niedziela, 27 maja 2012
Co podać?

Rzadko noszę przy sobie aparat, a jak noszę, robię ogromne ilości zdjęć. Z tego powodu okazuje się potem, że na wszystkich scrapach moja rodzina ma te same ubrania.

Po raz kolejny wracam do krakowskich wakacji, tym razem za sprawą mapki #209 z bloga Creative Scrappers. Motyw serwetki potraktowałam dosłownie, bo akcja rozgrywa się w kawiarni.

 

Kwiatek to samoróbka, efekt eksperymentów z farbowaniem. Kształt wg wskazówek Sasilli, pomysł na farbowanie mój, choć mocno zainspirowany lekturą tego bloga: http://asti-n.ya.ru/

wtorek, 22 maja 2012
Wszystkiego najlepszego!

Jakoś nie mogę się zebrać, żeby zrobić ostatnie dwie kartki z podziękowaniami. Tymczasem uczę się robić filtrowe kwiaty wg Sasilli a od czasu do czasu zrobię kartkę na inny temat. na przykład taką:

piątek, 18 maja 2012
Bielszy odcień bieli

Kartka komuniijna zamówiona "na wczoraj".

Jeśli wydaje się Wam, że już coś takiego widzieliście, to nie bez powodu. Scraplift za wiedzą i zgodą Hogaty.

czwartek, 10 maja 2012
Podziękowania 2, 3 i 4 z 6

Trzy kolejne kartki z podziękowaniami. Kiedy projekt jest gotowy, praca idzie szybciej, a dzięki różnym kompozycjom z liści nie jest taka bardzo monotonna. Mam tylko problem - jaki zestaw kolorów na ostatnią parę?

niedziela, 06 maja 2012
Podziękowania 1/6

Nie lubię robić tej samej rzeczy wiele razy. Pisałam już chyba o skarpetce, którą zrobiłam kiedyś na drutach. nawet jeśli nie pamiętacie - liczba  pojedyncza mówi wszystko. Z tego względu za kartki z podziękowaniami na zakończenie przedszkola wzięłam się trochę wcześniej, żeby mieć czas na odpoczynek, kiedy znudzi mnie monotonia. Dziś prezentuję prototyp: