wtorek, 17 lipca 2012
Wyzwanie owocowe

Na blogu Galerii Rae ogłoszono wyzwanie owocowe. Ponieważ można na nie zgłaszać tylko niepublikowane wcześniej prace, ostatni LO się nie kwalifikował, ale zrobiłam taki mini-lift w formie karteczki:

niedziela, 15 lipca 2012
Owocowy zawrót głowy

Czyli owocowe papiery Rae. Energetyczne, soczyste, orzeźwiające. W dodatku "kropeczki z truskawkami", jak sama nazwa wskazuje, są idealne do robienia truskawek i kto by się tam przejmował, że już trochę po sezonie.

niedziela, 08 lipca 2012
Siedzę i dłubię

Ostatnio dużo siedzę w ogródku, jedną nogą leniwie bujając wózek. Najczęściej przy tym czytam, czasem jednak sięgam po szydełko. Ze spontanicznego dłubania powstał szydełkowy kwiatek, a z chęci wykorzystania kwiatka -  poniższy LO.

To i owo z bliska:

piątek, 06 lipca 2012
Mapka i gazeta

Czyli jedna kartka na dwa wyzwania.

Dawno dawno temu i wcale nie za siedmioma górami, szczytem marzeń scraperek (no, może jednym z wielu szczytów ;) ) był dziurkacz Flower Power, taki jak ten. Dziś, mimo że mamy na wyciągnięcie ręki najwymyślniejsze wzory dziurkaczy i wykrojników, warto od czasu do czasu wrócić do klasyki.

Kartka powstała według mapki z wyzwania trzeciego na blogu sklepu-ewa.pl

Papier pochodzi z gazetowego zestawu papierów UHK, więc kartka spełnia również wymogi wyzwania sklepu Na Strychu.

 

 

 

I zbliżenie na kwiatuszki:

środa, 04 lipca 2012
Zaległości

Wakacje się już zaczęły, a tymczasem nie pokazałam jeszcze dwóch ostatnich kartek na zakończenie przedszkola. Myślę, że trochę potrwa, zanim znów zdecyduję się na jakąś seryjną produkcję ;)

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 78