czwartek, 27 sierpnia 2009
Elevenoclockish

Mineło już kilka miesięcy odkąd zrobiłam 2 strony do albumu dla małej Zuzi. Trochę trwało, zanim dotarły do adresatki i wreszcie moga trafić na bloga:

 

 

I małe ogłoszenie: na forum sprzedaję zestaw Nestabilities Labels One, w większości w dobrym stanie. Ktos chętny?

środa, 26 sierpnia 2009
Zabawa kolorem

To tytuł wędrujacego albumu, który przybył do mnie miesiąc temu. Wpis powstał jeszcze przed urlopem, ale chwilowy brak aparatu nie pozwolił na wcześniejszą publikację.

sobota, 08 sierpnia 2009
Polskie stemple

Czas temu jakis, kiedy zaczynałam przygode ze scrapbookingiem, strasznie zazdrościłam anglojęzycznym scraperkom mnogości stempli z napisami, cytatami itp. w ich ojczystym języku. Od jakiegos czasu już nie muszę, bo stemple z dowolnym napisem, lub zaprojektowanym przez siebie wzorem mogę zamówić w POLPOMPIE. Od kilku dni otwarty jest sklepik internetowy ze stemplami tej firmy, i z tej okazji organizowane jest candy - zajrzyjcie tutaj, zeby dowiedzieć się więcej.

 

 

czwartek, 06 sierpnia 2009
The Cuttlebug Spot challenge #42

Dawno nie brałam udziału w żadnym wyzwaniu, bo jakoś u mnie krucho z czasem, ale w tym były takie fajne nagrody, ze się skusiłam. Kartka, jak widac, jest mocno inspirowana pracami UHK, która z kolei inspirowała się pracą Lourie, czyli powstał taki mimowolny scraplft łańcuszkowy.

 

sobota, 01 sierpnia 2009
Tęsknota nade mną szeleszcze, trąca mnie skrzydłem mewim...

Pomysł na tę kartkę, razem z tytułowym wierszem chodził za mną od momentu, kiedy dostałam od Marszy ten cudny stempelek z latarnią. Czyli już dość długo. No i wreszcie doczekał się realizacji, która, jak zwykle, luźno nawiązuje do pierwotnego pomysłu...