czwartek, 28 sierpnia 2008
Na przednówku

Mam w głowie wizję albumu znad morza, wiem, jakie mają byc kolory i dodatki, brakuje tylko  stempli i zdjęć, ale spodziewam się ich w każdej chwili. Tymczasem ze stosu zdjęć czekajacych na wyrok (do scrapa, czy do zwykłego albumu?) wybrałam te trzy:

 

Papiery z serii Masculine,
Stemple Fun Expressions i Inkadinkado
Kwiaty Fun Expressions 

wtorek, 19 sierpnia 2008
Buty dla szewca

Bo, jak słusznie zauważył mój małżonek, parę osób ma już moje notesy, a on nie. I chce z tych samych papierów, co album Jędrusiowy. Pierwsza wersja, która ostatecznie została tylną okładką czerwonego notesu, okazała się zbyt damska w wyrazie, więc zaczęłam od początku, a potem, żeby się nie zmarnowało, do tylnej okładki damskiej dorobiłam przednią. No i powstał sobie taki duet - w sam raz na dzisiejsze święto.

 

 

 

wtorek, 12 sierpnia 2008
Albumik wiosenny

Mam nadzieję, że nie rozczaruje tych, którzy na niego czekali.

 

 

 

 

 

 

 

 

Użyte materiały:

Papiery K& Co. "Brooklyn" i brystole
Stemple różne różniaste, co się nawinęło pod rękę
Naklejki Fun Expressions
Tekturki ze Smyka i z CK Media
Kwiaty Prima i Fun Expressions
Tasiemki, koronki, ćwieki, guziczki, drucik - z dna szafy
Narzędzia - scraparatus, maszyna do szycia, punchery, zszywacz

poniedziałek, 11 sierpnia 2008
Już za chwileczkę...

"No i co z tym albumem, co miał być?" pytacie, bo faktycznie, obiecany był dawno temu i nie ma. Nie ma, bo najpierw miałam gości, potem byłam na wczasach i w sumie spędziłam prawie dwa tygodnie z dala od scapowego bałaganu.

Dziś wreszcie albumik został zakończony i sfotografowany, obrobiłam zdjęcia na laptopie, ale nie mogę ich wszystkich umieścić, bo małżonek okupuje komputer z dostępem do sieci (tak, już od dawna planujemy nabyć router... planujemy i planujemy...). Dostałam pozwolenie na umieszczenie jednego zdjęcia na zachętę (kto kocha zajawki niech się wpisze w komentarzach :D), a reszta będzie jutro.