poniedziałek, 26 marca 2012
Czy ten pan i ta pani...?

Kiedy zobaczyłam zestaw stempli i wykrojników Simply Jane, wiedziałam, że po prostu muszę je mieć. Gdyby jeszcze cytaty były po polsku, byłoby idealnie. Ale, z drugiej strony, cytaty są po prostu w oryginale, więc czemu nie?

Zestaw wydał mi się dość uniwersalny, na różne okazje, a tymczasem ktoś poprosił mnie o zrobienie kartki ślubnej. Na razie zrobiłam dwie, żeby miał wybór, ale coś mi mówi, że na tym się nie skończy...

 

środa, 21 marca 2012
Czy masz SMASH? [1]

Pierwszy two-pager w Smashowym pamiętniku traktuje o pierwszym dniu nowego 2012 roku, który kazał się przy okazji ostatnim dniem ciąży.

sobota, 17 marca 2012
Czy masz SMASH? [0]

O istnieniu zeszytów SMASH dowiedziałam się jakiś czas temu i... stwierdziłam, że to nie dla mnie. Jakoś nigdy nie pociągały mnie art-journale i tym podobne rzeczy. Podobały mi się u innych ale sama nie miałam ochoty spróbować. Od czego jednak ma się przyjaciół? Między innymi od tego, żeby rzucali człowiekowi wyzwania, których sam rzucić sobie nie śmie. Któregoś popołudnia pan Paczkowski zatrzymał przed moją furtką swój żółty samochód i wręczył mi paczkę od Marszy, w której pośród innych niespodzianek było to:

Wraz z sugestią, żeby wykorzystać zeszyt w sposób związany z nowym członkiem rodziny.

Na początku po prostu go oglądałam. Kartki wykonano z pięknych papierów w dobrze znanym stylu K&Co. Całość mocno onieśmiela, ale kiedy zaczęłam zastanawiać się nad kolejnymi "two-pagerami", pomysły zaczęły się pojawiać. Powstaje unikalny pamiętnik, w którym jest trochę tekstu, trochę obrazków.

A Ty? Czy masz SMASH? Oryginalny zeszyt, lub zrobiony własnoręcznie? Jeśli tak, podziel się ze mną linkiem do swoich smashowych tworów, chętnie zajrzę.