piątek, 26 grudnia 2008
Notesik

Trafił już do nowej właścicielki, więc pokazuję. Szkoda ze na zdjęciu nie widać, że rozeta i nutki to goracy embossing w kolorze miedzianym. Nagrzewnica - moja nowa miłość.

 

 

niedziela, 21 grudnia 2008
We Wish You a Merry Christmas!

W tym roku tylko 5 kartek... Oj, trafił mi sie wyjatkowo niescrapowy grudzień.

 

 

 

 

 

 

wtorek, 16 grudnia 2008
Last Christmas

Czyli kartki ze zdjeciami ze Świąt '07.

 

 

sobota, 13 grudnia 2008
Plan dwudziestoletni

Taki ambitny bardzo. Pisałam o nim zdaje się w zeszłym roku, ale bez zdjęć.

Idea jest prosta: w każde Święta Bożego Narodzenia robimy mnóstwo zdjec, z których wybieramy 2 - jedno grupowe całej rodziny, drugie bardzie portretowe Małego. Wklejamy do albumu i czekamy kolejne 12 miesięcy.

Wpadłam na ten pomysł rok temu, więc ze Świąt sprzed dwóch lat nie miałam dobrego grupowego zdjęcia, dałam więc takie, na którym było nas najwiecej.

 

 

 

piątek, 12 grudnia 2008
Prosto z serca

Spotkały mnie ostatnio radosne niespodzianki:

Marsza i Zielonooka wyrózniły mnie nagrodą "Blogger Heart".

 

 

 Zasady są takie:
1. Wyróżnienie powstało u Yoasi
2. Możesz je nadać 1-7 osobom
3. Zostaw wiadomość u wyróżnionych osób na blogu
4.Osoby wyróżnione proszę o wypowiedzenie sie na 3 tematy:

- Twoja pierwsza miłość
Każda była pierwsza, naprawdę liczy się tylko ta ostatnia.
- Coś co sprawiło ze serce ci zamarło
Kiedy boję się o moich najbliższych. Ostatnio - kiedy źle zinterpretowałam treść pewnego smsa (ale za to jaka potem była ulga!)
- Przedmioty bliskie sercu
Jestem strasznym chomikiem i wiele moich przedmiotów powinno już dawno trafić na śmietnik, ale jakoś mi głupio, więc wciąż mam tę figurkę, którą 20 lat temu ktoś przywiózł mi z Pragi i inne skarby tego typu. Najbardziej wartościowa rzecz w tej kolekcji to maleńka zielona koszulka, w którą Jędruś ubrany był kiedy przywieźli nas ze szpitala.

Osoby, które chciałabym obdarować tą nagrodą to wspaniałe kobiety, które poznałam dzięki scrapbookingowi i których dzieła podziwiam, ale które istnieją w mojej swiadomosci nie tylko jako autorki wspaniałych dzieł, bo nasza znajomość wyszła poza scrapbooking.

1.  Marsza - od której dostałam tę nagrodę. Tochę tak głupio odbijać piłeczkę do tyłu, ale nie mogło jej zabraknąć w tym gronie. Za całokształt.

2. Beata - która była pierwszą polską scraperką, której prace widziałam. Patrzyłam na jej albumy mysląc: "Ja też tak chcę" i właśnie tak sie zaczęła moja pasja.

3. Karola - bo oprócz tego, że tworzy wspaniałości (co ja Wam będę mówić, nie ma na sali nikogo, kto by sam nie wiedział), jest przemiłą osobą i świetnym kompanem do rozmowy, scrapowania i czego-tam-jeszcze.

4. KitiW -  za długie rozmowy w drodze. Mimo, że za nic ma moje dobre rady dotyczace wpływu herbaty na poziom żelaza.

5. Mirabelka - za ciepło, życzliwość i cierpliwość anioła.

6. Tores - jak wyżej. I jeszcze za kilka innych rzeczy.

7. Fryne - bo zakochałam sie w niej od pierwszego wejrzenia i kocham sekretnie do dziś. I za Kubusia Puchatka.

 Od Niebiesko-Okiej dostałam nagrodę Kreativ Blogger.

 

 

 

Oto zasady:
1. umieszczamy logo na swoim blogu,
2. wrzucamy namiar na bloga osoby, od której otrzymaliśmy nagrodę,
3. nominujemy co najmniej 7 innych blogów,
4. podajemy linki do owych blogów,
5. nominowanym osobom zostawiamy komentarze z informacją o nominacji

Do tej nagrody nominowałabym wszystkie dziewczyny wymienione poprzednio, ale że już je dziś wyróżniłam, to tym razem kogo innego, bo się za bardzo rozbestwią.

W związku z tym wyróżniam te dziewczyny, na których blogi zagladam jak tylko pojawi się coś nowego, a których nie wymieniłam powyzej (a mój reader mówi mi teraz, że mam ponad 300 nieprzeczytanych wpisów na czytanych blogach - kiedy ja to nadrobię?):

1. Pasiakowa, bo uwielbiam jej rysunki, a to co zrobiła w moim wędrowniczku, to już w ogóle (tu chciałam jakieś błyskotliwe oreślenie, ale mi słów zabrakło).

2. Coffee Bean, bo ja kartek nie umiem, a ona umie.

3. Anna - Maria

4. Rae

5. K_maja

6. Moniq75k

7. Agnieszka

Miałam napisac o jeszcze jednym łańcuszku, ale tworzę ten wpis od rana, bo wciąz coś przerywa pisanie, i boje sie, że mi komputer padnie zanim skończę.

Chciałam jeszcze raz serdecznie podziękować dziewczynom, które przyznały mi wyróznienia. Teraz, kiedy wiem, jak trudno jest wybrac 7 osob, tym bardziej to doceniam.

 
1 , 2