środa, 22 lutego 2012
Gorące zimowe - co?

Ledwo miną Święta Bożego Narodzenia, a większość scraperek pakuje zimowe papiery i dodatki, i przerzuca się na tematy wiosenne. A przecież Boże Narodzenie, to nie koniec, ale dopiero początek - dosłownie! - zimy. Lubię zimowe kartki, te z motywami sanek, rękawic i parujących kubków kakao, mam tylko problem - jaki dać napis? Amerykanki piszą "Warm Winter Wishes" - prawda, że fajnie? Tylko jak to zgrabnie przetłumaczyć na polski? Gorące zimowe życzenia? Czy może pozdrowienia? A może jeszcze inaczej?
Poniższa kartka powstała na szybko, jako efekt zabawy nowymi wykrojnikami. Napis, z konieczności, jest po angielsku.

niedziela, 19 lutego 2012
Podziękowania i wyniki candy

Mam w życiu dużo szczęścia i spotykam na swojej drodze wspaniałych ludzi. Jednym z nich jest doktor, a właściwie anioł w białym fartuchu, który kilka lat temu pomógł przyjść na świat Jędrkowi, a w zeszłym roku prowadził moją lidkową ciążę.

Nie jestem w stanie wyrazić mojej wdzięczności za wspaniałą opiekę, mogę tylko próbować, jedna z tych prób na zdjęciu poniżej:

 

I rozstrzygnięcie candy.

Zgłosiło się 7 osób, in order of appearance:

1. Coco.nut
2. Aldevir
3. Idunia
4. Sasilla
5. JaMajka
6. Alusiek
7. Gość

A nagroda wędruje do....

Aluśka!

Proszę zwyciężczynię o skontaktowanie się ze mną, przez email kaylapogodzinach@gmail.com, lub przez wiadomość na Facebooku.

wtorek, 14 lutego 2012
Be my Valentine

Czy często Wam się zdarza, że zaplanowana kartka lub scrap wygląda dokładnie tak, jak ją sobie wyobrażaliście? Mnie zdarzyło się to do tej pory tylko 3 razy, ostatni raz wczoraj:

Wprawne oko zauważy, ze wykorzystane papiery pochodzą z kolekcji "Herbatka dla dwojga" Galerii Papieru.

sobota, 11 lutego 2012
Z Nowym Rokiem nowym krokiem

Chciało by się dziarskim i sprężystym, w praktyce różnie bywa. Wystarczy zauważyć, że Nowy Rok anonsuję w połowie lutego.

Oprócz Nowego Roku i nowego członka rodziny mam jeszcze dwie nowości:

Założyłam na Facebooku stronę bloga: www.facebook.com/KaylaPoGodzinach

Po raz pierwszy urządzam też  candy. Mam nadzieje przypomnieć w ten sposób o swoim blogu tym, którzy już dawno tu nie zaglądali, a może nawet znaleźć nowych czytelników.

Aby wziąć udział w losowaniu należy polubić stronę na Facebooku i dodać komentarz tutaj, pod postem na blogu lub tradycyjnie - napisać o candy na swoim blogu, podać linka i skomentować pod postem.

Spośród komentatorów za tydzień wylosuję jedną osobę do której polecą  drobiazgi pokazane na zdjęciu.